Autóvillamossági szerelő állás Budapesten (Referenciaszám: PJ6064)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amennyiben szeretné Mercedes, MAN, Volvo és IVECO típusú járműparkkal rendelkező, személyszállítással foglalkozó partnercégünk szuper szerelői csapatát erősíteni, állásajánlatunk Önnek szól

Autóvillamossági szerelő Csepelen

Az alábbi feladatok várnak Önre:

- korszerű Mercedes, MAN, VOLVO, Iveco típusú autóbuszok teljes körű szervizelése

- autóvillamossági szerelői és diagnosztikai feladatok színvonalas és gyors elvégzése

- autódiagnosztika, hibakiolvasás és hibakeresés, hibakód törlés

Az ideális szakember jelölt:

- autóvillamossági végzettséggel rendelkezik

- 2 műszakos munkavégzést is vállal ( 3 nap nappal 7.00-15.30, 3 nap éjjel 20.00-04.30 majd 3 nap pihenő)

- rendelkezik tapasztalattal autóbuszok szervizelésében

- szívesen dolgozik egy 5-6 fős csapat tagjaként

CAN-Bus számítógépes rendszer ismerete előny a pozícióra jelentkezés során

Amit megbízónk kínál:

- változatos szakmai feladatok modern gépjárműveken

- hosszú távú, tervezhető munkalehetőség

- összetartó csapat, kellemes munkahelykörnyezet

- azonnali kezdési lehetőség

- kiemelkedő bérezés, sávos bérezési rendszer- a ledolgozott éveket és a biztos szakmai tapasztalatot jutalmazzák

- béren kívüli juttatások, munkába járás támogatása, vidéki munkavállalók esetén hazautazás támogatása és/vagy szükség esetén szálláslehetőség biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ6064) a nikolett.fekete@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.