Villamos karbantartó (Referenciaszám: PJ5594)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Győr-Moson-Sopron megye, Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Alumínium autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó nemzetközi vállalat győri telephelyének bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

VILLAMOS KARBANTARTÓ

Feladatok:
- Karbantartási feladatok végrehajtása
- Hiba elhárítások és meghibásodások kezelése

Elvárások:
- Erősáramú villanyszerelői végzettség
- Minimum 5 éves gyártási területen szerzett karbantartói szakmai tapasztalat
- Villamos rajzolvasási készség
- Önállóság
- Felhasználói szintű PC

Előny:
- PLC vezérlések ismerete
- Frekvenciaváltó-szervóhajtások ismerete
- SAP rendszer ismeret

Amit megbízónk kínál:
- Széles körű juttatási csomag (alapbér, cafeteria, prémium, mozgóbér, év végi juttatás, stb.)
- Albérlet támogatás (egyedi elbírásá alapján)
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Nemzetközi vállalati kultúra

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Kőhalmi Nóra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a nora.kohalmi@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.