Junior Minőségügyi Mérnök (Referenciaszám: PJ6161)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Fejér megyei, autóipar számára elektronikai alkatrészeket gyártó multinacionális partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi munkakörbe:

Junior Minőségügyi Mérnök

Pályakezdő, frissdiplomás jelöltek számára kiváló karrierlehetőség!

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- A gyártósori termékek minőségi kérdéseinek nyomon követése

- Ügyféligények kezelése
- Kapcsolattartás a külső-belső beszállítókkal
- KPI adatgyűjtés, statisztikai elemzések, kiértékelések készítése
- Belső és külső auditokon való részvétel
- APQP folyamtokban aktív részvétel
- SPC folyamatszabályozásból gyűjtött adatok felhasználása reklamációk esetén

Várjuk jelentkezésedet amennyiben rendelkezel:
- Felsőfokú műszaki végzettséggel (minőségügyi mérnök szakirány előnyt jelent)

- Magabiztos angol nyelvtudással szóban és írásban egyaránt
- Jó szervező és problémamegoldó képességgel

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- Minőségügyi mérnöki pozícióban szerzett 1-2 év vagy gyakornoki tapasztalat
- VDA 6.3 autóipari szabvány ismerete

- TS 16949 szabvány ismerete
- Német nyelvtudás

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

- Bejárási támogatás
- ÖNYP hozzájárulás, sportolási lehetőség
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
- Korszerű munkakörülmények

Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.