HR szakértő (Referenciaszám: PJ6159)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen dolgozna nemzetközi hátterű vállalatnál, családias légkörben? Kiváló munkakörnyezetben, kiemelkedő juttatási csomag, jó csapat, és hosszú távú lehetőségek várják. Partnerünk részére keresünk talpraesett, precíz kollégát az alábbi munkakörbe:

HR szakértő

A kihívást jelentő feladatok:
- Kiválasztási folyamatok lebonyolítása szellemi és fizikai munkakörökre egyaránt

- Kiválasztási rendszer fejlesztése: közösségi hálózatok bevonása, arculat-specifikus toborzási felületek kialakítása

- Kompenzációs felmérésekben való részvétel, az eredmények átfogó és területspecifikus elemzése
- Éves javadalmazással kapcsolatos folyamatok szakmai koordinálása
- A munkatársi és vezetői teljesítményértékelő rendszer működtetése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
- Képzési tervek nyomonkövetése, központi programok szervezése, vezetőképző programok kialakítása

- Részvétel munkaügyi/munkajogi vonatkozású projektekben
- HR szakterületi szabályzatok felülvizsgálata, fejlesztése, részvétel a belső és külső auditokon
- HR adminisztrációs feladatok ismerete, a folyamatok felelősének helyettesítése annak távollétében

- Részvétel a vállalat CSR tevékenységeit szervező csapat munkájában

A pozíció betöltéséhez szükséges:
- Felsőfokú végzettség
- Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Magas szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
- Pontos, precíz munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
- Önállóság, jó probléma-megoldó képesség

Előny:
- Felsőfokú HR, vagy gazdasági végzettség

- Multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat
Nexon / SAP HR / SAP egyéb modul ismerete

Munkavégzés helye: Fejér megye

Mindezért cserébe partnerünk a következőket nyújtja:
- Nemzetközi hátterű, stabil munkahelyet kiemelkedő sikerekkel
- Kiváló munkahelyi légkört

- Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát
- Kiemelkedő jövedelmet és juttatási csomagot (13. havi fizetés, mozgó bér, cafeteria, dolgozói biztosítás, munkába járás biztosítása)

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.