Villamosmérnök (Referenciaszám: PJ6246)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, nagy múltú partnercégünkhöz keresünk

Villamosmérnököt

Amit partnerünk kínál:
- Stabil munkahely

- Szakmai fejlődési lehetőség
- Emberközpontú vállalati kultúra
- Aktív közösségi élet
- Rekreáció és egészségmegőrzés

Partnerünknél az alábbi feladatok várnak Önre:
- A cégcsoport saját beruházásai villamos szakági részének műszaki előkészítése, esetenként tervezése és koordinálása

- Lehetséges műszaki alternatívák kidolgozása/értékelése, technológiai elektromos számítások, méretezések és tervezések elvégzése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása
- Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése

Várjuk jelentkezését, amennyiben rendelkezik:
- Erősáramú villamosmérnöki, vagy villamos- energetikai szakirányon szerzett diplomával

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel (pl. MS Office)
- B kategóriás jogosítvánnyal

Előnyt jelent, amennyiben rendelkezik:
- Tervezői jogosultsággal, tapasztalattal

- Műszaki ellenőri jogosultsággal, tapasztalattal
- Beruházásokban/kivitelezésben szerzett gyakorlattal
- Terv ellenőrzésben, projektmenedzsmentben való jártassággal
- Érvényben lévő villamos szakági szabványok ismeretével
- Angol nyelvtudással
- Felhasználói szintű Autocad tapasztalat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Várjuk jelentkezését:

Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Facskó Anett kapcsolattartó részére e-mailen az [email protected] címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.