AP könyvelő német nyelvtudással (Referenciaszám: PJ6160)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ha szeretné nemzetközi munkakörnyezetben fejleszteni a német és angol nyelvtudását, szívesen lenne egy dinamikus, barátságos és fiatalos csapat tagja, esetleg pénzügyi tapasztalattal is rendelkezik, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

AP könyvelő német nyelvtudással

A CSAPAT, AMINEK NÁLUK RÉSZE LEHET:

  • fiatalos, dinamikus, szakmailag felkészült csapatban dolgozhat

  • nemzeti sokszínűséggel jellemezhető munkakörnyezetben végezheti a munkáját

  • barátságos, támogató légkörben fejlesztheti a karrierjét

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK ÖNRE:

  • Bejövő számlák ellenőrzése, feldolgozása és könyvelése elektronikus rendszerben

  • Bejövő számlák határidőre történő befizetésének biztosítása

  • Számlaegyeztetés, problémás számlák esetén kapcsolatfelvétel a szállító céggel

  • Kapcsolattartás a szállító cégekkel az információáramlás biztosítása érdekében

  • Tanácsadás és segítségnyújtás az ügyfelek számára

  • Hozzájárul a döntési folyamatokhoz, amellyel elősegíti a minőség, a költség és az emberek elköteleződésének fejlesztését

  • Társosztályokkal történő proaktív együttműködés

CSATLAKOZZON A CSAPATHOZ, HA:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik

  • folyékonyan beszél németül és legalább kommunikációs szinten angolul

  • magabiztos MS office (különösen Excel) felhasználó

  • ügyfélközpontú hozzáállása van és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik

  • kitűnő adminisztratív készségekkel rendelkezik az adatok elemzéséhez és jelentések készítéséhez

  • kiváló csapatjátékosnak tartja magát.

ELŐNYT JELENT:

  • nemzetközi SSC környezetben szerzett tapasztalat

  • vállalatirányítási rendszerek (pl. SAP) ismerete

AMIT A MEGBÍZÓNK KÍNÁL:

  • napi szinten használhatja és fejlesztheti a nyelvtudását

  • képzéseken és tehetségprogramokban vehet részt

  • a szakmai fejlődés garantált

  • stabil, biztos munkahelyen dolgozhat, rugalmas beosztásban (havi két nap home office)

  • versenyképes fizetést vihet haza

  • jó hangulatú és sokszínű munkakörnyezetben végezheti a munkáját.

MIT KELL TENNIE, HOGY MEGPÁLYÁZZA AZ ÁLLÁST?

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám és bérigény megjelölésével küldje el Zupkó Judit részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.