Sales and marketing representative (Referenciaszám: PJ6051)

Pannonjob Kft.

Place of work
Magyarország, Pest megye, Budapest, Győr-Moson-Sopron county
Contract type
full-time

Jól ismeri a magyar logisztikai piacot? Komplex megoldásokban gondolkodik? Könnyen épít új kapcsolatokat partnereivel?

A globális logisztikai szektor egyik jelentős szereplője keres

Sales and Marketing representative

munkatársat

35 éves tapasztalattal rendelkező, török alapítású globális komplex logisztikai szolgáltató partnercég keres új munkatársat. A vállalat az amerikai, ázsiai és európai régiókat szolgálja ki teljes körű közúti, légi, tengeri szállítmányozási és raktározási megoldásokkal.

A cég a Közép-Európai régióban is jelen van, jelenlegi céljuk a magyarországi üzletág konszolidációja.

A munkakör kulcsfeladatai:

  • Ügyfélszerzés, ügyfélkör kiépítése elsősorban közúti fuvarozás és raktár-szolgáltatás területén,

  • meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása,

  • előzetes piackutatás alapján potenciális kliensek meglátogatása, ajánlatadás,

  • tenderekben való részvétel,

  • piac feltérképezése, lehetőségek felkutatása,

  • megbeszélések látogatása a cégvezetővel,

  • külföldi management meetingeken való részvétel.

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny),

  • logisztikai szektor ismerete,

  • győri vagy budapesti székhely,

  • utazási hajlandóság,

  • kiváló kommunikációs, tárgyalási készségek,

  • sales affinitás, önállóság.

Mindezekért cserébe:

  • Munkavégzés home office jelleggel is lehetséges,

  • versenyképes fizetés,

  • teljesítményalapú jutalék,

  • céges telefon, autó, utazási és étkezési hozzájárulás.

A kiválasztás során lehetőséget biztosítunk személyes bemutatkozásra.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.