Sales and marketing representative (Referenciaszám: PJ6051)

Pannonjob Kft.

Place of work
Magyarország,Pest megye, Budapest, Győr-Moson-Sopron county
Contract type
full-time

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Jól ismeri a magyar logisztikai piacot? Komplex megoldásokban gondolkodik? Könnyen épít új kapcsolatokat partnereivel?

A globális logisztikai szektor egyik jelentős szereplője keres

Sales and Marketing representative

munkatársat

35 éves tapasztalattal rendelkező, török alapítású globális komplex logisztikai szolgáltató partnercég keres új munkatársat. A vállalat az amerikai, ázsiai és európai régiókat szolgálja ki teljes körű közúti, légi, tengeri szállítmányozási és raktározási megoldásokkal.

A cég a Közép-Európai régióban is jelen van, jelenlegi céljuk a magyarországi üzletág konszolidációja.

A munkakör kulcsfeladatai:

  • Ügyfélszerzés, ügyfélkör kiépítése elsősorban közúti fuvarozás és raktár-szolgáltatás területén,

  • meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása,

  • előzetes piackutatás alapján potenciális kliensek meglátogatása, ajánlatadás,

  • tenderekben való részvétel,

  • piac feltérképezése, lehetőségek felkutatása,

  • megbeszélések látogatása a cégvezetővel,

  • külföldi management meetingeken való részvétel.

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny),

  • logisztikai szektor ismerete,

  • győri vagy budapesti székhely,

  • utazási hajlandóság,

  • kiváló kommunikációs, tárgyalási készségek,

  • sales affinitás, önállóság.

Mindezekért cserébe:

  • Munkavégzés home office jelleggel is lehetséges,

  • versenyképes fizetés,

  • teljesítményalapú jutalék,

  • céges telefon, autó, utazási és étkezési hozzájárulás.

A kiválasztás során lehetőséget biztosítunk személyes bemutatkozásra.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Primary education

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Advertiser

Brief description of the company

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.