Gyártásfejlesztési vezető - ügyvezető utánpótlás (Referenciaszám: PJ5971)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Fémipari területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk lendületes, proaktív, határozott kollégát hosszú távú karrierlehetőséggel, az alábbi pozícióba:

Gyártásfejlesztési vezető - ügyvezető utánpótlás

A pozíciót betöltő feladatai:
- A vállalat termékkörének, a gyártási technológiáknak, illetve jelenlegi partnerkörének megismerése

- A termelésirányításba történő bekapcsolódás
- A vállalat irányításába történő bekapcsolódás, legfontosabb feladat új partnerkapcsolatok építésének műszaki támogatása, üzleti tárgyalások lebonyolítása a vállalat ügyvezetőjével közösen
- Ajánlatok műszaki tartalmának kialakítása
- Gépek, berendezések karbantartásának irányítása, üzemi területen történő gyártási tevékenység zavartalanságának biztosítása
- A költség előirányzatok megtervezése, eredményes költséggazdálkodás, a hatékonyság növelése, szükség esetén költségcsökkentési intézkedések megvalósítása

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök, Műszaki menedzser)

- 5 év vezetői munkakörben szerzett tapasztalat (elsősorban fémipar, fémszerkezetgyártás)
- Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
- Irodai programok erős felhasználó szintű ismerete (Word, Excel stb.)
- Önállóság, teljesítményorientált, motivált, határozott személyiség
- B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

A pozícióhoz partnerünk a következőket kínálja:
- Fejlődési, előrelépési lehetőség

- Versenyképes bérezés
- Felelősségteljes, változatos munkakör
- Szakmai kihívások

Kérjük, magyar és angol, vagy német nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.