Minőségbiztosítási technikus (Referenciaszám: PJ6124)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Nyugat-Veszprém megyei elektronikai gyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségbiztosítási technikus

Amit partnerünk kínál:
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Modern munkakörülmények
- Cafeteria, prémium
- Útiköltség-térítés

Feladatok:
- A termelésben keletkező hibák okainak visszakövetése
- Termelési folyamatok optimalizálása
- Külső és belső reklamációk kezelése
- Kimutatások, elemzések készítése
- Beérkeztetés, végellenőrök munkájának támogatása

Munkáltató elvárásai:
- Kommunikációképes német nyelvtudás

- 7QC ismerete
- 8D problémamegoldás
- 5S és ESD ismeretek
- Lean szemlélet (KVP)
- ISO9001:2015 ismerete
- Gyakorlatias gondolkodásmód és rendszerszemlélet

Előny:
- Elektronikai gyártásban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat

Kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám és pozíció megjelölésével Facskó Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az anett.facsko@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.