Segédmunkás (Referenciaszám: PJ4329)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Dunaharaszti, Némedi út 104.
Munkaidő
teljes munkaidő

A Coca-Cola Magyarország számára keresünk munkatársat dunaharaszti munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Segédmunkás

Feladatok:

- Hűtők javításának és szervizelésének előkészítése
- Kézi anyagmozgatás
- Békával történő anyagmozgatás
- A területen található eszközök és azok környezetének tisztántartása

Elvárások:
- Alapfokú végzettség
- Önálló munkavégzés vezetői iránymutatás alapján
- Pontos, precíz munkavégzés

Amit a megbízónk kínál:
- jó megközelíthetőség több irányból (Budapestről céges autóbusszal)
- 3*3 műszakos munkarend
- kissebb csoportokban történő munkavégzés
- kiváló munkakörnyezet (a gyártott italok fogyasztására van lehetőség)

Amennyiben valamelyik állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük érdeklődjön privát üzenetben a Facebookon (www.facebook.com/pannonjob) vagy sms-ben az alábbi telefonszámon, visszahívjuk: +36 20 391 57 15

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.