Vevői minőségügyi mérnök (Referenciaszám: PJ6048)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Százhalombatta
Munkaidő
teljes munkaidő

Autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő százhalombattai Partnercégünk megbízásából keresünk

Vevői minőségügyi mérnök
munkatársat

Számítunk Önre, ha
- Hosszútávra tervez
- Lényeges Önnek a szakmai fejlődési lehetőség
- Fontos, hogy jó munkahelyi légkörben családias, ugyanakkor multinacionális vállalatnál dolgozzon

Amit Partnerünk kínál
- Nemzetközi hátterű, stabil munkahelyet
- Kiváló munkahelyi légkört
- Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát
- Szakmai fejlődési lehetőséget

Az alábbi feladatok várnak Önre
- Prototípus gyártások felügyelete, személyes részvétel a mintadarabok vevőnél történő bemutatásában
- Termék bemintázási folyamatok kezelése
- Vevői követelmények kezelése, nyomon követése
- Közreműködés a gyártási és ellenőrzési folyamatok kialakításában
- A belső minőségügyi problémák megoldásában való aktív részvétel
- Külső és belső minőségügyi kiértékelések, riportok készítése
- Vevői és végfelhasználói reklamációk nyomon követése, kezelése (8D), problémamegoldó folyamatok és csoportok irányítása
- Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése
- Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása
- Gyártási statisztikák rendszeres felülvizsgálata, top problémákra akciók indítása
- Projektek támogatása, aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében
- Vevői reklamáció esetén az érintett készletmennyiség leválogatásának koordinálása

Biztosan nálunk a helye, ha
- Felsőfokú műszaki végzettségű
- Középszinten beszél NÉMET nyelven
- 1- 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik
- Határozott, magabiztos fellépésű
- Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik

Jelentős előnynek számít, ha:
- Autóipari tapasztalattal rendelkezik

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Molnár Ivett kapcsolattartó részére e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.