Építésvezető (Referenciaszám: PJ6044)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesefehérvár, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

székesfehérvári építőipari partnerünkhöz keresünk jó szervezési készséggel rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:

Építésvezető

Partnerünk ajánlata:
- Vonzó versenyképes bérezés
- Stabil és kiszámítható munkahelyi környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Céges gépjármű

Milyen feladatok várnak Önre?
- Generál kivitelezési munkák helyszíni irányítása
- Alvállalkozók irányítása

- E-napló vezetése
- Kooperáción történő részvétel
- Helyszíni felmérések, egyeztetések lefolytatása

Melyek a pozícióhoz szükséges kritériumok?
- Min. technikumi végzettség
- Nyílászárókkal szerzett tapasztalat
- Kivitelezés terén szerzett gyakorlat

- B kategóriás jogosítvány
- Excel felhasználó szintű ismerete, PDF-ek kezelése
- Jó megjelenés, határozott kiállás
- Rugalmasság
- Kötetlen munkaidő vállalása

Előnyt jelent:
- Magasépítői felsőfokú végzettség

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye megbízástól függően az ország különböző pontjain.

Kérjük, fényképpel ellátott magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.