Gépkezelő (Referenciaszám: PJ5826)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár, 8000
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvárra a KÖFÉM területére keresünk új munkavállalókat az alábbi munkakörre:

Gépkezelő

Feladatok:
- Alumínium profilok csomagolása
- Darabológép kezelése
- Felületkezelés

Elvárások:
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk
- 3 vagy folyamatos műszak vállalása

Amit kínálunk:
- Bruttó 182.000-200.000 Ft a kezdő bér

- Cafeteria rendszer: havi bruttó 18.933 Ft
- 13. havi fizetés
- Karácsonyi bónusz
- Havi önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári juttatás
- Negyedéves bónusz
- Céges járat biztosítása Székesfehérvár vonzáskörnyékéről

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a bojana.sztari@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 20 915 5994

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.