Karbantartás támogató Diák (Referenciaszám: PJ5341)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Karbantartás támogató Diák

Feladatok:
- A gyáregység karbantartási területének támogatása
- Adminisztratív feladatok ellátása
- Együttműködés a társosztályokkal
- Adatrögzítés
- Excel tábla kezelés

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Folyamatban lévő villamos-, gépészmérnöki-, mechatronikai mérnök vagy

mérnök informatikus tanulmányok
- MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
- Precizitás
- Heti min. 3 munkanap vállalása irodai munkarendben

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Tapasztalatszerzési lehetőség

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Tajti Dóra kapcsolattartó részére e-mailen a tajti.dora@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Dora Tajti
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.