Gyártástervező (Referenciaszám: PJ6125)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Elektronikai gyártásban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat Nyugat -Veszprémi gyáregységbe:

Gyártástervező

pozícióba

Amit partnerünk kínál:
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Modern munkakörülmények
- Cafeteria, prémium
- Útiköltség-térítés
- Esetenként home office lehetőség

Feladatok:
- Gyártástervezés a vevői igények alapján
- Kommunikáció a részlegvezetőkkel és a külföldi kollégával
- Az anyagok rendelkezésre állásának és beérkezésének folyamatos nyomon követése

Munkáltató elvárásai:
- Kommunikációképes német nyelvtudás

- Csapatmunkára való hajlandóság
- Jó rendszerszemlélet, gyakorlatias gondolkodás
- Rugalmasság, pontosság

Előny:
- Valamely elektronikus vállalatirányítási rendszerben való jártasság ill. elektronikai gyártásban szerzett tervezői tapasztalat

Kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám és pozíció megjelölésével Facskó Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az anett.facsko@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.