Raktáros - targoncás (Referenciaszám: PJ6049)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár,8000
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Székesfehérvári Videoton területén lévő partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Raktáros-Targoncás

Feladatok:
-Anyagmozgatás targoncával
-A raktári készlet adatainak rögzítése
-Munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:
- Érvényes targoncavezetői engedély
- Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
- 3 műszak vállalása
- Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Amit megbízónk kínál:
- Hosszútávú munkalehetőség
- Fizetés br. 170.000 Ft-tól
- Cafeteria rendszer, egyéb juttatások
- Céges járat több településről

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a bojana.sztari@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 20/915-5994

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bojana Sztari
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.