Vevői minőségügyi mérnök (Referenciaszám: PJ6048)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Százhalombatta
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő százhalombattai Partnercégünk megbízásából keresünk

Vevői minőségügyi mérnök
munkatársat

Számítunk Önre, ha
- Hosszútávra tervez
- Lényeges Önnek a szakmai fejlődési lehetőség
- Fontos, hogy jó munkahelyi légkörben családias, de ugyanakkor multinacionális vállalatnál dolgozzon

Amit Partnerünk kínál
- Nemzetközi hátterű, stabil munkahelyet
- Kiváló munkahelyi légkört
- Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát
- Szakmai fejlődési lehetőséget

Az alábbi feladatok várnak Önre
- Prototípus gyártások felügyelete, személyes részvétel a mintadarabok vevőnél történő bemutatásában
- Termék bemintázási folyamatok kezelése
- Vevői követelmények kezelése, nyomon követése
- Közreműködés a gyártási és ellenőrzési folyamatok kialakításában
- A belső minőségügyi problémák megoldásában való aktív részvétel
- Külső és belső minőségügyi kiértékelések, riportok készítése
- Vevői és végfelhasználói reklamációk nyomon követése, kezelése (8D), problémamegoldó folyamatok és csoportok irányítása
- Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése
- Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása
- Gyártási statisztikák rendszeres felülvizsgálata, top problémákra akciók indítása
- Projektek támogatása, aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében
- Vevői reklamáció esetén az érintett készletmennyiség leválogatásának koordinálása

Biztosan nálunk a helye, ha
- Felsőfokú műszaki végzettségű
- Középszinten beszél NÉMET nyelven
- 1- 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik
- Határozott, magabiztos fellépésű
- Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik

Jelentős előnynek számít, ha:
- autóipari tapasztalattal rendelkezik

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Takács Gabriella
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.