Raktáros (Referenciaszám: PJ6047)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Veresegyháza
Munkaidő
teljes munkaidő

Veresegyházi gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat , az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- alapanyag kézi mozgatása, raklapcsere

- raklapok fóliázása, címkézése

- kiszállítandó tételek BCR-rel történő összekészítése

Elvárások:

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Betöltött 18. életév

Munkaidő:

- Heti 16-20 óra vállalása rugalmasan 06:00-14:00 vagy 14:00-22:00 között előreláthatólag 2017.10.31-ig

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.