Customer Service Coordinator (Referenciaszám: PJ5889)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

móri multinacionális, autóipari partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Customer Service Coordinator

Miért lehet vonzó Ön számára ez a lehetőség?
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása
- ÖNYP hozzájárulás
- Sportolási lehetőség
- Stabil, biztos munkahely
- Színes, változatos, kihívásokkal teli munkavégzés

- Korszerű munkakörülmények
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Milyen feladatokra számíthat ebben a pozícióban?
- Ügyféligények kezelése
- Vevői megrendelések követése

- Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás
- Reklamációk, minőségi kérdések kezelése
- Munkafolyamatok optimalizálására javaslattétel
- Különleges termékek értékesítésének koordinálása
- Elmaradások kezelése az ügyfelekkel
- Részvétel a rendszer és eljárási módszer fejlesztésében
- Jelentések, elemzések készítése

Melyek a munkakör betöltéséhez szükséges kritériumok?
- 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Középiskolai végzettség
- Folyékony angol és német nyelvtudás
- Magabiztos számítógépes ismeret
- Nyitott, proaktív személyiség
- Eredmény-és teljesítményorientált

Előnyt jelent:
- Autóiparban szerzett tapasztalat
- Azonnali kezdési lehetőség
- Multinacionális környezetben és/vagy logisztikai területen szerzett jártasság

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.