Operátor (Referenciaszám: PJ6119)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Dunaharaszti, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Dunaharaszti partnerünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Operátor:

Feladatok:

-Huzalok előállítása, termelési feladatok ellátásában való részvétel, a termelési folyamathoz kapcsolódó adminisztrációban való részvétel
-Megrendelések áttekintése és az alapanyagok előkészítése;
-A raktárkészlet és termelési adatok pontos vezetése a megfelelő rendszerekben.
-A folyamat-, biztonsági- és környezetvédelmi előírások betartása.
-A termelőfolyamat állandó figyelemmel kisérése, szükség esetén korrigálása
Munkakörnyezet rendben tartása;
-Az osztály vezetősége által kért megelőzési munkálatok elvégzése, mint például: teszthúzás, öblítés; esetleg más osztályokon is.

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

  • megbízhatóság, precíz munkavégzés

  • megfelelő fizikai erőnlét

  • legalább heti 20 óra vállalása 06:00-22:30 között rugalmasan hétfőtől-szombatig (szombatot mindig előre leegyeztetve)

  • betöltött 18. életév

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.