Gyógyszergyártó (Referenciaszám: PJ6115)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Gyógyszeripari partnercégünk miskolci telephelyére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyógyszergyártó

Feladatok:

- Alkalmazott gyártóberendezések és gépek működtetése a vonatkozó utasítások alapján
- A csomagolási folyamat végrehajtása során a termékek, csomagolóanyagok valamint a csomagolás azonosságának és minőségének ellenőrzése
- Munkakörnyezet tisztán tartása az előírásoknak megfelelően
- Szükséges gyártási és egyéb dokumentáció pontos, folyamatos vezetése
- Az üzemeltetett technológiai berendezés felügyelete, állapot figyelése
- A szükséges önellenőrzések és gyártásközi ellenőrzések elvégzése
- Gyártási folyamatokra vonatkozó utasítások szigorú betartása

Elvárások:

- Minimum középfokú iskolai végzettség (vegyész-, élelmiszeripari-, környezetvédelmi technikus, vegyipari gépész, egyéb műszaki végzettség előnyt jelent)
- Vegyipari területen szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Önálló munkavégzés
- Több műszakos munkarend vállalása
- Üzemi higiénia betartása

Előnyök:

- Operátori tapasztalat
- Alapfokú angol és vagy francia nyelvtudás
- Vegyipari, gyógyszeripari tapasztalat,

Amit kínálunk:

- Versenyképes alapbér és éves bónusz
- Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
- Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
- Kollektív élet- és balesetbiztosítás
- Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
- Éves egészségügyi szűrőprogam
- Kedvezményes sportolási lehetőség
- Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Darvas Csilla kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre, vagy telefonon a +36 (46) 320 283 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.