Trade marketing gyakornok (Referenciaszám: PJ6114)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest IV.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Trade Marketing gyakornok

Feladatok:

  • Patikalátogatókkal való folyamatos kapcsolattartás

  • POS anyagok megtervezése, engedélyeztetése, kivitelezése

  • POS elhelyezések kezelése és folyamatos ellenőrzése

  • Kimutatások készítése

  • Promóciós anyagok kezelése

  • Rendezvények és kongresszusok szervezésének támogatása

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel

  • Megrendelések és számlák kezelése

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

  • magas szintű Excel és PowerPoint ismeret

    • érdeklődés a trade marketing iránt

  • jó szervezési és kommunikációs készségek

    • precíz és gyors a munkavégzés

    • önálló, proaktív személyiség

    • analitikus gondolkodás

    • Heti minimum 3 nap vállalása hétköznapokon

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.