Raktári munka (Referenciaszám: PJ5128)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest XIV.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapestre, a XIV. kerületbe keresünk diákokat raktári munkára!

Feladatok:
- Termékek kiszállításával kapcsolatos folyamat támogatása, irányítása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Minimum 20 óra vállalása hétköznapokon 08:00-16:00 között
- Betöltött 18. életév

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.