Takarító (Referenciaszám: PJ6112)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyar tulajdonban lévő, építőipari vállalat, azonnali munkakezdéssel kínál munkalehetőséget

Takarító
pozícióban.

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK ÖNRE:

  • Az épület, konyha vizes blokkok tisztán tartása

  • Általános takarítói feladatok ellátása

BIZTOS, HOGY NÁLUK A HELYE,HA:

  • rendelkezik általános iskolai végzettséggel

  • tudja vállalni a délutáni műszakot 12.00-20.00 között

  • takarító tapasztalatot szerzett

AMIT A CÉG KÍNÁL:

  • br. 161.000 Ft alapbér+ BKV bérlet

  • határozatlan idejű munkaszerződés

  • stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. kerület

MIT KELL TENNIE, HOGY MEGPÁLYÁZZA A POZÍCIÓT?

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Zupkó Judit részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre.

Tájékoztatunk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.