Gyártástervező (Referenciaszám: PJ6111)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

móri, autóiparban tevékenykedő partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyártástervező

Miért lehet vonzó Ön számára ez a lehetőség?
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása
- Sportolási lehetőség
- Stabil, biztos munkahely
- Színes, változatos, kihívásokkal teli munkavégzés

- Korszerű munkakörülmények
- Szakmai fejlődési lehetőség

Milyen feladatokra számíthat?
- A részletes heti, havi gyártási terv elkészítése
- A gépek és emberi erőforrások kihasználásának maximalizálása, a raktárkészlet optimalizálása
- A termelési tevékenység nyomon követése és jelentések készítése
- A kiszállítások ütemezésének támogatása
- Gyártási rendelések kiadása, nyomon követése, koordinálása
- Aktív közreműködés az időszakos leltárak alkalmával
- ERP alapadatok karbantartása

Pozícióhoz tartozó elvárások:
- Min. középfokú végzettség
- Releváns tapasztalat
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Rendszerszemléletű gondolkodás
- Jó analitikus készségek
- Erős MS Excel tudás

Előnyt jelent:
- autóiparban szerzett hasonló tapasztalat

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.