Elektronikai eszközök megrendelések rögzítése (Referenciaszám: PJ6038)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye, Budapest IV.kerület/Törökbálint, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti partnercégünk megbízásából keresünk diákokat , az alábbi pozícióba és helyszínekre:

Budapest IV.kerület és Törökbálint

Elektronikai eszközök megrendelések rögzítése

Feladatok:
Beérkező hívások kezelése

Ügyfél levelek megválaszolása
A hívásokkal kapcsolatos ügyintézés, rendelések rögzítése

Elvárások:
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Heti 2-3 nap vállalása a lenti időpontok egyikében október és január között
Ügyfélorientált gondolkodásmód
Jó kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
Precíz és önálló, de mégis csapatban való munkavégzést

Munkaidő:

- Hétfő-csütörtök: 9:00-13:00 vagy 13:00-17:00

- Péntek: 8:00-12:00 vagy 12:00-16:00 vagy 16:00-20:00

Munkavégzés helye:

- 1044 Budapest, Ezred utca

- 2045 Törökbálint, Torbágy utca

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.