Folyamatmérnök (Referenciaszám: PJ6033)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, nagy múltú partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök

Mit kínál Önnek partnercégünk?
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, kiszámítható vállalati hátteret

Milyen feladatok várnak Önre, mint Folyamatmérnök?
- Meglévő folyamatok optimalizálása
- Gyártósori problémák feltárása
- Kimutatások készítése
- Munkautasítások készítése, karbantartása
- Vevő által biztosított angol nyelvű utasítások fordítása és kiadása
- Operátorok oktatása
- Layout optimalizálása
- Verzióváltások kezelése

Melyek a kritériumok a Folyamatmérnök pozícióhoz?
- Villamosmérnök / gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
- Angol nyelv aktív kommunikációs szintű ismerete
- Összeszerelésben szerzett tapasztalat

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.