Anyagmozgató-targoncás (Referenciaszám: PJ5950)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk veresegyházi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Anyagmozgató-targoncás

Feladatok:
A raktár területén a be- és kiszállításra kerülő anyagok kezelése, az árumozgások nyomon követése, valamint szakszerű tárolása.
A raktárba érkező és kiszállításra kerülő anyagok fogadása, átvétele, igazolása.
Az árukészlet mozgásának kezelése, naprakész követése, ellenőrzése.
Leltározásban való részvétel.
A telephelyen keletkező hulladék anyagok fogadása, átvétele, kezelése
Telephelyi hulladék kiszállítások szervezése, adminisztratív hátterének biztosítása
A hulladékok mozgatásának előírás szerinti bizonylatolása, szakszerű tárolása a környezetvédelem előírásainak megfelelően

Elvárások:
vezetőüléses (3324) és gyalogkíseretű (3312) targoncára érvényes jogosítvány
Anyagmozgatási rutin
Min. 8 általános iskolai végzettség,
Alapfokú raktár-gazdálkodási ismeretek,
1 év raktáros/targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
Kiváló fizikai erőnlét, jó teherbírás
Precíz, pontos, gyors, felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye: Veresegyház

Munkarend: több műszakos

Szerződés: 0,5 éves határozott idejű szerződés

Amit kínálunk:
- Versenyképes alapbér, műszakpótlékok és éves bónusz
- Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
- Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
- Kollektív élet- és balesetbiztosítás
- Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
- Éves egészségügyi szűrőprogam
- Kedvezményes sportolási lehetőség
- Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
- Vállalati buszjáratok Budapestről, Őrbottyánból, Felső-Gödről

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Darvas Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az [email protected] címre illetve a (46) 320-283-as telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.