Sorjázó (Referenciaszám: PJ5844)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesttől 80 km-nél messzebbről érkezőknek INGYENES SZÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL, a KNORR-BREMSE KFT. XXIII. kerületi gyáregységébe SORJÁZÓ munkatársakat keresünk

Feladatok:
- forgácsolt fém alkatrészek sorja eltávolítsa (sorjázás)-, nyomáspróba-, és mosási- feladatainak elvégzése a gyártási megrendelésben szereplő mennyiségi- és minőségi előírások alapján;
- munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben és hibakatalógusban előírtak alapján;
- anyagmozgatási feladatok ellátása;
- autonóm karbantartási feladatok elvégzése;
- munkahelyi 5S betartása;
- problémák eltérések jelentése a közvetlen felettes részére.

Elvárások:
- három műszakos munkarend vállalása;
- alapszintű műszaki rajzolvasási készség.

Előny:
- hasonló területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:
- Budapest, XXIII. kerület

Amit megbízónk kínál:
- vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások;
- teljesítményprémium, jelenléti prémium;
- munkába járási és lakhatási támogatás.

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Horváth Mihály kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a mihaly.horvath@pannonjob.hu címre, vagy telefonon +36 20 229 6270 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.