Recepciós (Referenciaszám: PJ5809)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Telki, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Telki városában található négycsillagos Globall Hotel**** szállodába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

RECEPCIÓS

Feladatok:
- Vendégek fogadása, szobák kijelölése, szobakulcsok átadása
- Vendégek nyilvántartásba vétele
- Levélben, telefonon vagy szóban válaszolni a szolgáltatásokkal kapcsolatos kérdésekre
- Helyfoglalások fogadása személyesen, telefonon vagy levélben
- Vendégek postai küldeményét és telefonüzeneteit továbbítani
- Vendég forgalom figyelemmel kísérése
- Panaszok, reklamációk meghallgatása, intézkedés a probléma megoldása érdekében
- Vendégek számlájának kezelése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Számítógépes ismeretek: magabiztos felhasználói szintű Excel tudás
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Jó szervező és kommunikációs készség
- Precíz és pontos munkavégzés
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:
- Legalább 1 éves tapasztalat recepciós vagy asszisztensi pozícióban
- Felsőfokú végzettség

Amit megbízónk kínál:
- Bejelentett, hivatalos, teljes munkaidős foglalkoztatás
- Határozatlan idejű szerződés
- Bejárás támogatása
- Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye:

- Telki

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát Szabó Norbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a [email protected] címre, vagy telefonon: +36 20 350 5734. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeresen pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisba történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.