Telefonos munkatárs (Referenciaszám: PJ5707)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt termékekkel foglalkozna az egyik legtöbb lakossági ügyféllel rendelkező, Magyarországon a legnagyobbak között számon tartott pénzintézetnél?

Ügyfelünk 19 éve nyújtja megbízható pénzügyi megoldásait magánszemélyek részére, vonzó feltételek mellett, állami támogatással, minőségi tanácsadás révén. Az alábbi pozícióba keresnek új munkatársakat:

Telefonos munkatárs (PJ5707)

Csatlakozzon hozzájuk, ha:

- szeretné hozzásegíteni ügyfeleiket új otthonuk megteremtéséhez,
- mindig is érdekelte a felelős és sokrétű értékesítési tevékenység,

- fontos számára, hogy tervezhető jövedelemmel rendelkezzen.

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak Önre:

- meglévő és új ügyfélkör igényeinek felmérése,
- kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból,
- érdeklődés felkeltése LTP szerződés indítására,
- fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

Biztosan Önre van szükségük, ha:

- középfokú végzettséggel rendelkezik,
- szívesen kipróbálná magát kiemelt termékek értékesítésében,
- már szerzett tapasztalatot a hívások indításában és fogadásában,
- tehetséget érez magában, amit szeretne kamatoztatni,
- szeret fejlődni, és kíváncsi a szakmai újdonságokra,
- jó kommunikációs készséggel rendelkezik,
- szeretne hosszú távon elhelyezkedni egy stabil vállalatnál, ahol egy élcsapat tagja lehet,
- HKKV vizsgával vagy felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik (előny, nem feltétel).

Mindezekért cserébe:

-büszke lesz a munkájára nap mint nap, amelynek célja otthonteremtést támogató megoldások bemutatása és értékesítése,
- stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál dolgozhat,

- 8 órás munkaidőben végezheti munkáját, 9:00-17:30 és heti két alkalommal 11:30-20:00 között, a hétvége mindig szabad,

- kihívásokkal teli munkát végezhet,
- barátságos légkörben, egy összetartó csapat tagjaként dolgozhat egy jól megközelíthető munkahelyen a belvárosban,
- vonzó jövedelmet vihet haza: fix alapbér + jutalék (első hat hónap garantált jutalék) + cafeteria.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Mezei Lehel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ5707) a lehel.mezei@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Lehel Mezei
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.