Szerelő (Referenciaszám: PJ5468)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Amerikai tulajdonú partnerünk részére, a Xomox Magyarország Kft.-hez keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Szerelő

Az Ön leendő feladatai:
- Csapok és szelepek szerelés előtti ellenőrzése, szemrevételezéses és műszeres vizsgálatokat elvégzése
- Az armatúrák összeszerelése és tesztelése utasítás szerint
- Oszlopos- és állványos fúrógépek kezelése
- Hidraulikus-, pneumatikus-, elektromos kisgépek kezelése

Csatlakozzon csapatunkhoz, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:
- Fémipari/gépipari/faipari szakmunkás végzettség vagy általános iskolai végzettség magabiztos fémipari tapasztalattal
- Megfelelő egészségi állapottal és jó teherbírással
- Alapvető számítástechnikai ismeretekkel
- 3 műszakot tudja vállalni (hétfőtől péntekig)

Hogy miért is lehet az Ön számára vonzó a lehetőség?
- mert az országban egyedülálló technológiával dolgoznak
- mert a Xomox, egy biztos anyagi háttérrel rendelkező cégcsoport tagja, ami 25 országban van jelen és több mint 10.000 munkavállalót foglalkoztat
- mert családias hangulatú a munkakörnyezet
- mert a próbaidő alatt egyénre szabott betanulási rendszer működik
- mert a 8 órás munkaidőbe beletartozik két szünet is (amit nem kell ledolgozni)
- mert nincs kötelezően elrendelt túlóra hétvégén

Amit cserébe kínálunk:
- Kezdő alapbér: br. 200.000 Ft + műszakpótlék
- Vonzó béren kívüli juttatási csomag: nettó 15.000 Ft a próbaidő után
- Céges buszjáratok vagy 100 % beutazási támogatás (helyi és távolsági bérlet is)

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Domokos Rita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, e-mailen az rita.domokos@pannonjob.hu címre vagy jelentkezzen az alábbi telefonszámon: +36204928155. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.