Gyártási segédanyag előkészítő (Referenciaszám: PJ5451)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesttől 80 km-nél messzebbről érkezőknek SZÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL,

a XXIII. kerületi p
artnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Gyártási segédanyag előkészítő

Feladatok:
- gyártási segédanyag raktár kezelése SAP-ban (be- kiraktározás);
- gyártási megrendelések alapján a forgácsolási és megmunkáló szerszámok előkészítése;
- gyártás vagy előkészítés során felmerülő problémák kezelése a termelésben vagy a raktárban;
- idomszerek kezelése;
- munkahelyi 5S fenntartása;
- problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére.

Elvárások:

- 3 műszakos munkarend vállalása
- forgácsolási tapasztalat (marás, esztergálás és/vagy műszaki irányú végzettség CNC-maró, esztergályos)
- műszaki rajzolvasási tudás;
- MS Office felhasználói ismeret;
- CNC operátori ismeretek előnyt jelentenek.

Amit megbízónk kínál:
- vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások;
- teljesítményprémium, jelenléti prémium;
- munkába járási és lakhatási támogatás.

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Szabó Norbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a norbert.szabo@pannonjob.hu címre, vagy telefonon +36 20 350 5734 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.