Betanított munka - Veszprém (akár ingyenes szállással) (Referenciaszám: PJ5871)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Neves multinacionális partnercégünk számára keresünk:

BETANÍTOTT MUNKÁSOKAT

A munkavégzés során alábbi feladatok várnak Önre:

- összeszerelés

- festés

- gépkiszolgálás

- anyagmozgatás

Munkájáért cserébe:

- Az alap órabér: 900 Ft, illetve egyes területeken 1.100 Ft

- Műszakpótlék: 18-06-ig 40%

- Havonta nettó 8000 Ft cafeteria készpénzben. (Tört hónapra is!)

- Teljesítménybónusz, minőségi bónusz: max. br. 45.000 Ft

- Ingyenes céges járatok Tapolca, Mezőszentgyörgy és Tapolca irányából

- Más településekről érkezőknek a beutazás támogatása 100%-ban

- Az ország más területeiről érkezőknek INGYENES SZÁLLÁST biztosítunk

Ön az ideális jelölt, ha:

Tud vállalni a 1,2, illetve 3 műszakot.

Rendelkezik legalább 8 általános végzettséggel.

Sikeres orvosi vizsgálat.

Jelentkezés és további tájékoztatás: 36 20 216 5610

vagy: várjuk magyar nyelvű önéletrajzát. Csatolva küldje el Torma Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az alexandra.torma@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Torma Alexandra
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.