Könyvelő (Referenciaszám: PJ5868)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Könyvelői ismereteit szélesebb körben szeretné alkalmazni? Nagyvállalati tapasztalatra szeretne szert tenni? Szívesen dolgozna egy professzionális, változatos feladatokon dolgozó csapatban?

A világ egyik vezető energetikai vállalata keres

Financial Accountant

kollégát, budapesti lokációval.

A vállalat Global Business Services csapata folyamatosan azon dolgozik, hogy a cég lehető legnagyobb hatékonysággal működjön a globális tevékenységei során, és a legmagasabb színvonalon tudja kiszolgálni vevőit és partnereit. Ezt az operáció kulcselemei biztosítják hatékony folyamatok, hozzáértő szakmaiság és minőségi szolgáltatások alkalmazásával. A budapesti BSC bővülése miatt motivált munkatársakat keresnek, a könyvelési terület több szintjére.

Csatlakozzon Ön is, ha

  • kiemelten érdeklődik a vállalati könyvelés és pénzügyek iránt,

  • pontos és hatékony a munkavégzésben,

  • nem jelent gondot a pénzügyi folyamatok és rendszerek napi alkalmazása,

  • szakmai tudását könyvelői tevékenységek széles skáláján kamatoztatná,

  • van már, vagy szívesen szerezne tapasztalatot multinacionális pénzügyi környezetben.

Az alábbi feladatok várnak Önre náluk

  • könyvelési és pénzügyi folyamatok támogatása,

  • szakértelem alkalmazása a minél hatékonyabb működésre való törekvésben, folyamatos process improvement,

  • vállalati és helyi szabályozásoknak való megfelelés biztosítása,

  • havi, negyedéves, éves zárások véghezvitele/támogatása,

  • Intercompany folyamatok támogatása,

  • együttműködés a különböző regionális csoportokkal.

Mindezekért cserébe

  • professzionális, nemzetközi csapatban dolgozhat, színvonalas környezetben,

  • versenyképes bérezésre és egyéb juttatásokra számíthat,

  • szakmai képzéseken, tréningeken vehet részt,

  • tervezett karrierút és előrelépési lehetőségek várják.

Biztos, hogy náluk a helye, ha

  • felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezik,

  • magabiztosan tárgyal német és angol nyelven is,

  • 2-4 év hasonló területen szerzett vállalati tapasztalata van,

  • jól kiismeri magát accounting területen,

  • jó kommunikációs/kapcsolattartási készségekkel rendelkezik.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ5868) megjelölésével küldje el Mezei Lehel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a lehel.mezei@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: PJ5868
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.