Könyvelő (Referenciaszám: PJ5868)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Könyvelői ismereteit szélesebb körben szeretné alkalmazni? Nagyvállalati tapasztalatra szeretne szert tenni? Szívesen dolgozna egy professzionális, változatos feladatokon dolgozó csapatban?

A világ egyik vezető energetikai vállalata keres

Financial Accountant

kollégát, budapesti lokációval.

A vállalat Global Business Services csapata folyamatosan azon dolgozik, hogy a cég lehető legnagyobb hatékonysággal működjön a globális tevékenységei során, és a legmagasabb színvonalon tudja kiszolgálni vevőit és partnereit. Ezt az operáció kulcselemei biztosítják hatékony folyamatok, hozzáértő szakmaiság és minőségi szolgáltatások alkalmazásával. A budapesti BSC bővülése miatt motivált munkatársakat keresnek, a könyvelési terület több szintjére.

Csatlakozzon Ön is, ha

  • kiemelten érdeklődik a vállalati könyvelés és pénzügyek iránt,

  • pontos és hatékony a munkavégzésben,

  • nem jelent gondot a pénzügyi folyamatok és rendszerek napi alkalmazása,

  • szakmai tudását könyvelői tevékenységek széles skáláján kamatoztatná,

  • van már, vagy szívesen szerezne tapasztalatot multinacionális pénzügyi környezetben.

Az alábbi feladatok várnak Önre náluk

  • könyvelési és pénzügyi folyamatok támogatása,

  • szakértelem alkalmazása a minél hatékonyabb működésre való törekvésben, folyamatos process improvement,

  • vállalati és helyi szabályozásoknak való megfelelés biztosítása,

  • havi, negyedéves, éves zárások véghezvitele/támogatása,

  • Intercompany folyamatok támogatása,

  • együttműködés a különböző regionális csoportokkal.

Mindezekért cserébe

  • professzionális, nemzetközi csapatban dolgozhat, színvonalas környezetben,

  • versenyképes bérezésre és egyéb juttatásokra számíthat,

  • szakmai képzéseken, tréningeken vehet részt,

  • tervezett karrierút és előrelépési lehetőségek várják.

Biztos, hogy náluk a helye, ha

  • felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezik,

  • magabiztosan tárgyal német és angol nyelven is,

  • 2-4 év hasonló területen szerzett vállalati tapasztalata van,

  • jól kiismeri magát accounting területen,

  • jó kommunikációs/kapcsolattartási készségekkel rendelkezik.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ5868) megjelölésével küldje el Mezei Lehel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.