Termékmérnök (Referenciaszám: PJ6107)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári multinacionális Partnercégünk megbízásából keresünk

Termékmérnök
munkatársat

Mit kínál Önnek Partnercégünk?
- Egyedülálló termelési technológia megismerését
- Nemzetközi projektekben való részvétel lehetőségét
- Kreatív munkakörnyezetet
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget

Milyen feladatok várnak Önre, mint Termékmérnök?
- Termékek gyártási dokumentációjának létrehozása
- Technikai támogatás nyújtása a vevők igényei szerint
- Árajánlatok, kalkulációk során technikai és műszaki támogatás biztosítása
- Új és meglévő termékek módosítása és fejlesztése, részvétel az új termékfejlesztési projektekben (NPD)
- Termék dizájn változtatások esetén a CM folyamatok vezetése, támogatása
- Az új termék bevezetési folyamatainak (NPI) támogatása
- Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a vevőkkel a gyártási cél megfelelőségének érdekében
- Alkatrészek fejlesztése költséghatékonyságot figyelembe véve
- A termékfejlesztések és technológiák dokumentációjának napra készen tartása
- A KPI-oknak való megfelelőség

Melyek a kritériumok a Termékmérnök pozícióhoz?
- Gépészmérnök végzettség
- Angol nyelv magabiztos ismerete, használata
- 3-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Terméktervezési technológiák ismerete
- Fémipari vagy műanyagipari termékismeret

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.