Termékmérnök (Referenciaszám: PJ6107)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Székesfehérvári multinacionális Partnercégünk megbízásából keresünk

Termékmérnök
munkatársat

Mit kínál Önnek Partnercégünk?
- Egyedülálló termelési technológia megismerését
- Nemzetközi projektekben való részvétel lehetőségét
- Kreatív munkakörnyezetet
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget

Milyen feladatok várnak Önre, mint Termékmérnök?
- Termékek gyártási dokumentációjának létrehozása
- Technikai támogatás nyújtása a vevők igényei szerint
- Árajánlatok, kalkulációk során technikai és műszaki támogatás biztosítása
- Új és meglévő termékek módosítása és fejlesztése, részvétel az új termékfejlesztési projektekben (NPD)
- Termék dizájn változtatások esetén a CM folyamatok vezetése, támogatása
- Az új termék bevezetési folyamatainak (NPI) támogatása
- Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a vevőkkel a gyártási cél megfelelőségének érdekében
- Alkatrészek fejlesztése költséghatékonyságot figyelembe véve
- A termékfejlesztések és technológiák dokumentációjának napra készen tartása
- A KPI-oknak való megfelelőség

Melyek a kritériumok a Termékmérnök pozícióhoz?
- Gépészmérnök végzettség
- Angol nyelv magabiztos ismerete, használata
- 3-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Terméktervezési technológiák ismerete
- Fémipari vagy műanyagipari termékismeret

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Takács Gabriella
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.