HR-munkatárs (Referenciaszám: PJ6105)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

móri multinacionális partnerünk megbízásából keresünk elhivatott, munkaügyi ismeretekkel rendelkező kollégát, aki hozzájárul a cég további sikeres működéséhez

HR-munkatárs

Miért lehet vonzó ez a lehetőség?
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása
- ÖNYP hozzájárulás
- Sportolási lehetőség
- Stabil, biztos munkahely
- Színes, változatos, kihívásokkal teli munkavégzés

- Korszerű munkakörülmények
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Milyen feladatokra számíthat ebben a pozícióban?
- Havi zárás előkészítése a pénzügyi osztály felé
- Teljeskörű cafeteria és egyéb vállalati juttatások ügyintézése
- Jelenléti ívek naprakész követése
- Jelentések készítése a termelés, logisztika felé
- Havi, negyedéves, éves statisztikák készítése a KSH felé
- Orvosi alkalmassági vizsgálatok nyilvántartása, vizsgálatok koordinálása
- Munkavállalók ügyeinek intézése
- Belső vállalati HR szabályokra, a munkajoggal kapcsolatos esetekre javaslattétel, tervek előkészítése
- IATF és egyéb auditokra a HR dokumentációk előkészítése
- Kaizen rendszer működtetése
- Vállalati rendezvények előkészítése, lebonyolításában aktív részvétel

Melyek a munkakör betöltéséhez szükséges kritériumok?
- Legalább középfokú végzettség
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Munkajogi ismeretek
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:
- Felsőfokú szakirányú végzettség

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.