NPI tesztmérnök (Referenciaszám: PJ5865)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Székesfehérvári, autóipari szektorban tevékenykedő elektronikai vállalathoz keresünk munkatársat

NPI Tesztmérnök

pozícióba

Miért lehet vonzó az Ön számára ez a lehetőség?
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
- Színes, változatos, kihívásokkal teli munkavégzés
- Korszerű munkakörülmények
- Stabil, biztos munkahely nemzetközi háttérrel

Az Önre váró feladatok:
- Együttműködés az ajánlat készítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján

- A teszt koncepció és specifikáció meghatározása, bevezetése (ellenőrzési folyamatok önálló definiálása)
- Részvétel az új termék bevezetéséhez kapcsolódó megbeszéléseken (Indusztrializáció B mintától, Test Specification, Team1, Layout megbeszélések stb.)
- A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával
- Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében
- Beszállítók ajánlatainak beszerzése és kiértékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására, kivitelezés optimalizálása
- A teszterek (eszközök, berendezések) beszerzésének koordinálása és felkövetése
- A teszterek hardverének és szoftverének fejlesztése (új tesztlépés létrehozása és implementálása) teszter felkészítése a termelési mintára
- Tesztlefedettség növelése; újabb mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése és bevezetése helyi és más gyáregységeknél
- Együttműködés a többi gyáregységek mérnökségeivel a standardok, keretrendszerek és eszközök kifejlesztésében, tapasztalatok, hibák visszacsatolásában
- Mérőképesség fejlesztése és kiértékelése, költséghatékony megoldások keresése és alkalmazása

Elvárások:
- Villamosmérnök, vagy mechatronikai mérnök végzettség

- Legalább 3 éves, elektronikában, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Társalgási angol nyelvtudás
- Német nyelvtudás előnyt jelent

Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Takács Gabriella
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.