NPI tesztmérnök (Referenciaszám: PJ5865)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári, autóipari szektorban tevékenykedő elektronikai vállalathoz keresünk munkatársat

NPI Tesztmérnök

pozícióba

Miért lehet vonzó az Ön számára ez a lehetőség?
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
- Színes, változatos, kihívásokkal teli munkavégzés
- Korszerű munkakörülmények
- Stabil, biztos munkahely nemzetközi háttérrel

Az Önre váró feladatok:
- Együttműködés az ajánlat készítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján

- A teszt koncepció és specifikáció meghatározása, bevezetése (ellenőrzési folyamatok önálló definiálása)
- Részvétel az új termék bevezetéséhez kapcsolódó megbeszéléseken (Indusztrializáció B mintától, Test Specification, Team1, Layout megbeszélések stb.)
- A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával
- Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében
- Beszállítók ajánlatainak beszerzése és kiértékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására, kivitelezés optimalizálása
- A teszterek (eszközök, berendezések) beszerzésének koordinálása és felkövetése
- A teszterek hardverének és szoftverének fejlesztése (új tesztlépés létrehozása és implementálása) teszter felkészítése a termelési mintára
- Tesztlefedettség növelése; újabb mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése és bevezetése helyi és más gyáregységeknél
- Együttműködés a többi gyáregységek mérnökségeivel a standardok, keretrendszerek és eszközök kifejlesztésében, tapasztalatok, hibák visszacsatolásában
- Mérőképesség fejlesztése és kiértékelése, költséghatékony megoldások keresése és alkalmazása

Elvárások:
- Villamosmérnök, vagy mechatronikai mérnök végzettség

- Legalább 3 éves, elektronikában, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Társalgási angol nyelvtudás
- Német nyelvtudás előnyt jelent

Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.