Gépkezelő,összeszerelő,minőségellenőr (Referenciaszám: PJ5639)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Székesfehérvár, 8000
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári partnercégeink részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Gépkezelő, összeszerelő, minőségellenőr

Feladat:
- Alkatrészek összeszerelése
- Gépek kezelése
- Termékek minőségellenőrzése
- Termékek legyártása a munkautasítások alapján

Elvárások:
- min. 8 általános iskolai végzettség
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk

- Gyártó környezetben szerzett tapasztalat előnynek számít
- Kiváló látás és kézügyesség
- Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:
2 műszak
- bruttó 140.000 Ft-tól
Jelenléti és teljesítmény bónusz
- Cafeteria: nettó 20.000 Ft-tól

- Folyamatos előrelépési lehetőség, rengeteg belső pályázat
- Ingyenes céges járatok
- Változatos munka

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Antal Adrienn kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az adrienn.antal@pannonjob.hu e-mail címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Vagy keresse kapcsolattartó kollégánkat a 0620 214 9750 -es telefonszámon.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.