Ügyfélszolgálati munkatárs (Referenciaszám: PJ5843)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az egyik legnagyobb magyarországi hitelintézet az ügyfélszolgálati főcsoportjába keres HATÁROZATLAN időre új munkatársat BUDAPESTRE az alábbi munkakörbe:

Ügyfélszolgálati munkatárs (PJ5843)

Partnerünk dinamikusan növekvő ügyfélállománya magas színvonalú szolgálásokat nyújt. Ha szívesen fogadja az ügyfelek hívását, szeret segíteni és örülne a folyamatos tanulásnak, akkor jelentkezzen!

Feladatok:
- telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása
- beérkező és kimenő hívások fogadása,
- Telebank szolgáltatás üzemeltetése
- pénzintézet által forgalmazott szolgáltatások mindennapi használata,
- Személyi Bankár Hálózatuk telefonos támogatása,
- ügyfeleik által kért módosítások rögzítése a számlavezető rendszerben, illetve nyomtatványokon,
- teljes körű információnyújtás és tanácsadás.

Elvárások:
- legalább fél éves személyes vagy telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat (előny, ha pénzintézetnél szerzett),

- legalább középfokú végzettség,
- ügyfélorientált hozzáállás, logikus gondolkodás,
- nyugodt és magabiztos kommunikáció,
- kiegyensúlyozott, szabálykövető és talpraesett személyiség,
- tanulásra és fejlődésre való nyitottság.

Amit megbízónk kínál:
- stabil és dinamikusan fejlődő vállalati háttér,
- újonnan kialakított, multinacionális környezet,
- kiváló csapatszellem,
- kihívással teli munkakör és önálló munkavégzés,
- fejlődési és előrelépési lehetőség,
- jól strukturált/több szintes karrierrendszer,
- fix, szabályozott munkaidő,
- vonat/bérlet támogatása Budapest határáig 100%-an,

Munkavégzés helye: Budapest (V. kerület)
Munkaidő: Hétfőtől péntekig
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Mezei Lehel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és BÉRIGÉNY feltüntetésével a lehel.mezei@pannonjob.hu e-mail címre. Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.