Uszodatechnikai művezető (Referenciaszám: PJ5541)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Műszaki kivitelezésben határozott, önálló és felelősségteljes?

Budapesti partnercégünk a magyarországi és európai uszodatechnikai piac stabil szereplője. Innovatív, új utakat kereső fejlesztéseinek, kiváló minőségű termékeiknek és lendületes, tapasztalt csapatuknak köszönhetően

bővülő hazai csapatukba keres:

Uszodatechnikai művezető munkatársat

Önre van szükségük, ha

  • van építőipari művezetői, csoportvezetői tapasztalata,

  • jó problémamegoldó és szervezői képességekkel rendelkezik,

  • az ügyfelekkel és munkatársakkal egyaránt jól kommunikál

  • a műszaki kivitelezést és átadást elejétől végéig szereti kézben tartani

  • fontos számára hogy egy 35 éves tudásháttérrel rendelkező cégnél dolgozzon

Az alábbi feladatok várnak Önre náluk

  • úszómedence telepítési projektek komplex kivitelezésének felügyelete,

  • az alvállalkozók és szerelők munkájának koordinálása,

  • projektek átadása, végleges dokumentáció elkészítése

  • anyagrendelések és készletek optimalizálása

Mindezekért cserébe

  • egy biztos hátterű nemzetközi cég tagjává válhat,

  • stabil, hosszú távú, felelősségteljes munkakört láthat el,

  • 35 éves múlttal rendelkező vállalat szakmai gyakorlataiba láthat bele

  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzéseken való részvétel

Biztos, hogy náluk a helye, ha

  • van szakirányú középfokú végzettsége

  • több éves gyakorlata van építőipari projektvezetés területén

  • van járművezetői engedélye és gyakorlata

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent

  • felsőfokú épületgépészeti vagy építőmérnöki végzettség

  • kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

  • mélyépítésben szerzett szakmai tapasztalat, uszodatechnikai, gépészeti ismeret

  • autoCAD ismeret

A kiválasztás során lehetőséget biztosítunk személyes bemutatkozásra!

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel tanácsadó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatunk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.