Raktáros (Referenciaszám: PJ5253)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnercégünk Dunakeszi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe hosszú távra:

Raktáros

Feladatok:
- általános raktári feladatok
- komissiózás, termékek összeszedése
- termékek csomagolása

- raktár irányítási rendszer használata

Elvárások:
- 2 műszak vállalása

- jó fizikum (dobozok emelgetéséhez)
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- önálló, precíz munkavégzés
- erkölcsi bizonyítvány

Amit a megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség Újpest központból céges buszokkal
- Korrekt bérezés: alapbér + cafeteria + bónusz
- Év végi bónusz
- Hosszútávú, bejelentett munkaviszony

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a annamaria.cservenak@pannonjob.hu címre illetve a +36209739912 telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.