Menedzser asszisztens - 54164

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Győr (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020.09.30.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Felettese napi munkájának támogatása
• Üzleti partnerek fogadása és kiszolgálása
• Szervezeti egységekkel való együttműködés
• Rendezvények, megbeszélések előkészítése, üzleti programokon való részvétel
• Analitikák, prezentációs anyagok elkészítése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Munkaidő hétfőtől péntekig 7:00-15:00
• Barátságos céges kultúra
• Versenyképes jövedelem

Információk a kiválasztási folyamatról

• Felsőfokú végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Rendezvényszervezésben szerzett gyakorlat

Megbízó

Győri Megbízópartnerünk részére menedzser asszisztens munkatársat keresünk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

• Minimum középfokú végzettség érettségivel
• B kategóriás jogosítvány
• Magas szintű kommunikációs készség
• Haladó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
• Ápolt igényes megjelenés, megbízható személyiség
• Rugalmas, önálló, precíz munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Budai út 5/A
9027 Győr