Gépkezelő - 54081

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Győr (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Gépek működésének, kezelésének átfogó ismerete, szakszerű és megfelelő használata.
• A szerszámok előkészítése.
• A szerszámok beépítése a forgókeresztbe/körkéses ollóba a beépítési utasításoknak megfelelően.
• Gép adagolása a gyártási megbízás szerint.
• A szalag- és táblaméretek kézi felülvizsgálata a vágási sablon szerint.
• Adott esetben a vágás, szalagfelület, a szalagfutás felügyelete.
• Címkézés, és vevői igény szerint kötözés és csomagolás.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Modern, igényes munkakörülmények
• Havibér: bruttó 310.000.Ft
• Műszakpótlék: 30%
• Cafeteria: az alapbér 6%-a
• Egy vagy kettő műszak, napi 8 órás munkaidő
• Hosszú távú munkalehetőség
• Családias hangulat

Információk a kiválasztási folyamatról

• Fémipari végzettség
• Fémiparban szerzett tapasztalat

Megbízó

• Fémipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

• Szakmunkás végzettség
• Termelő üzemben, egyedi és sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
• Józan életvitel
• Megbízhatóság
• Pontos, precíz munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Pannon-Work Zrt.
Budai út 5/A
9027 Győr