Luxus eladó - 53576

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020.08.24.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• potenciális vásárlók magas szintű, professzionális kiszolgálása,
• termékekkel kapcsolatos teljes körű tájékoztatás,
• kiváló ügyfélkapcsolat kialakítása,
• termékek fogadásban történő segítségnyújtás,
• az üzlet egységes, esztétikus képének megtartása,
• kirakat rendezése,
• napi nyitási és zárási feladatok ellátása,
• POS tranzakciók, kassza kezelése.

Egyéb béren kívüli juttatások

• dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
• stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
• versenyképes jövedelem,
• exkluzív munkakörnyezet.

Információk a kiválasztási folyamatról

Egyéb információk:
• munkaidő: heti 5 nap, hétfő-szombat között: H-P 10:30-18:30, SZO 12:00-18:00.

Megbízó

Egy luxusórákat forgalmazó Partnerünk belvárosi nívós üzletébe keresünk talpraesett, barátságos és figyelmes Shop Assistant (Eladó) munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Szerb nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• kedves, udvarias, segítőkész hozzáállás,
• kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
• ügyfél orientált szemléletmód,
• kiváló, aktív angol és szerb nyelvtudás.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Bartók Béla út 15/D
1114 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Nagy Ágnes
E-mail: Küldje el önéletrajzát