Gépbeállító - 50937

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Kaposvár (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020.08.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

•A gyártás előkészítése
•A gyártott darab ellenőrzése
•Minőségi alkatrészek gyártása
•Gyártási bizonylatok kezelése
•A gyártott alkatrészek megfelelő előkészítése a szállításra
•Dokumentáció

Egyéb béren kívüli juttatások

Hosszú távú munkalehetőség
•Nemzetközi és rendezett munkakörnyezet
•Szakmai fejlődés
•Csapatszellem
•Átlag feletti fix havi jövedelem, 13. havi fizetés, kiemelt cafeteria, műszakpótlék már 14 órától, bejárás támogatása

Információk a kiválasztási folyamatról

Gyártósori gépek beállításában szerzett tapasztalat
Gépész, technikusi végzettség

Megbízó

Kaposvári elektrotechnikai termelővállalat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

•Műszaki végzettség és/vagy gyakorlat
•Gyártósori gépek beállításában szerzett tapasztalat
•Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•Határozott, felelősségteljes munkavégzés

Egyéb információk:
•3 műszakos munkarend/napi 8 óra hétfőtől péntekig

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szilvia Waltner-Pécsi
Tel.: 36703650100
E-mail: Küldje el önéletrajzát