Bérszámfejtő munkatárs - 52824

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020.08.03.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• bérszámfejtési feladatok teljeskörű ellátása,
• havi munkabérek számfejtése,
• béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos feladatok ellátása,
• bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, jelentések, könyvelési feladatok elkészítése,
• bérszámfejtési adatok, kimutatások, számfejtések ellenőrzése,
• nyilvántartások vezetése,
• letiltások kezelése,
• ki-beléptetéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Egyéb béren kívüli juttatások

• stabil hátterű vállalat csoport,
• emberközpontú munkakörnyezet és családias légkör,
• versenyképes juttatási csomag, ingyenes fitness terem használattal,
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Információk a kiválasztási folyamatról

• Nexon program ismerete,
• bérszámfejtésben szerzett tapasztalt.

Megbízó

A Gamax informatikai szolgáltatást nyújtó cégcsoport budapesti csapatába keresünk Bérszámfejtő munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

• gazdasági/bérügyintéző tanulmányok,
• kiváló Excel ismeretek,
• precizitás, pontosság,
• határidők betartása,
• megbízhatóság és önállóság.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Bartók Béla út 15/D
1114 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Nagy Ágnes
E-mail: Küldje el önéletrajzát