Eszköz- és készletgazdálkodó munkatárs - 53994

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020.04.13

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• részvétel a szükséges eszközök beszerzésének folyamatában (pl.: elsősegélynyújtási, oktatási eszközök),
• külföldi és belföldi eszköz-adományok fogadása (pl.: gyógyászati, ortopéd segédeszközök),
• a megrendelések szállításának koordinálása,
• beszállítókkal való kapcsolattartás,
• szervizelések és javítások megszervezése, műszaki ügyintézés,
• leltározás, készletnyilvántartás.

Egyéb béren kívüli juttatások

• emberközpontú munkakörnyezet, támogató légkör,
• személyes és szakmai fejlődési lehetőség,
• közjóhoz való hozzájárulás,
• jó hangulatú csapat,
• versenyképes juttatási csomag.

Információk a kiválasztási folyamatról

• közhasznú szervezetnél szerzett tapasztalat.

Megbízó

Partnerünk, az egyik legnagyobb karitatív szervezet, mely országszerte kiterjedt jótékonysági hálózata révén emberek százezreinek nyújt segítséget. Budapesti csapatukba Eszköz- és készletgazdálkodó munkatársat keresünk készletgazdálkodási és logisztikai feladatok ellátásához.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

• középfokú végzettség gazdasági vagy műszaki területen,
• hasonló területen szerzett tapasztalat,
• pontos és precíz munkavégzés,
• problémamegoldó képesség,
• megbízható, önálló, rendszerszemléletű személyiség.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Bartók Béla út 15/D
1114 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Nagy Ágnes
E-mail: Küldje el önéletrajzát