Betanított gépkezelő - 52548

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Automatizált gépek működésének figyelése
• Működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása
• Gépek kiszolgálása alapanyagokkal
• Alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása
• Gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása előírásoknak megfelelően

Egyéb béren kívüli juttatások

Fizetés: bruttó 340.000-400.000,- Ft
• Kimagasló béren kívüli juttatások (cafeteria, bónuszok, 13. havi fizetés)
• INGYENES szálláslehetőség
• INGYENES buszjáratok Pest és Nógrád megye több településéről
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Egyedülálló technológia elsajátítása
• Azonnali kezdés
• Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális munkakörnyezetben
• Előrelépési lehetőség
• Klimatizált,tiszta munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

• Gépkezelői tapasztalat

Megbízó

Gépkezelők jelentkezését várjuk Gödön található partnercégünkhöz ingyenes szálláslehetőséggel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

• 12 órás munkarend vállalása (3 nappal - 3 pihenőnap - 3 éjszaka)
• Középfokú végzettség: Szakmunkás végzettség vagy érettségi
• Gyártósori tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Budai út 5/A
9027 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: [email protected]
E-mail: Küldje el önéletrajzát