Marketing manager (Ausztria) - 53988

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020.04.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• A magyarországi értékesítés átfogása, kontrollálása, támogatása (felépítése)
• Aktivizáló kampányok tervezése, szervezése, lebonyolítása, monitorozása
• Online felületek tartalom menedzsmentje, blog, videó forgatókönyv, infó grafika, brosúrák, e-marketing kampányok lebonyolítása
• Social Media felületek kezelése,
• Keresőoptimalizálás,
• Piaci és vásárlói kutatásokat végez
• Kapcsolattartás a marketing területhez kapcsolódó partnerekkel

Egyéb béren kívüli juttatások

• Elegáns, igényes munkakörnyezet Bécs központjában
• Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
• Kiemelkedő jövedelem+bónuszrendszer
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Egyéb juttatások: ital, snack

Információk a kiválasztási folyamatról

• Német nyelvtudás

Megbízó

Szoftverfejlesztő cég, akik építőipari kommunikáció, dokumentáció megkönnyítésére fejlesztettek ki applikációt.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Legalább 3 év szakirányú tapasztalat
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• Kiváló helyesírás és szövegalkotási képesség
• Tapasztalat legalább az egyik marketing funkcióban: social, PR, SEO
• Google Analytics-ben való jártasság
• Csapatjátékos szemlélet
• Jó szervezőkészség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe